Wróć do listy

7 grudnia 2017

Dziękujemy za udział w kolejnej partnerskiej konferencji Stowarzyszenia Interim Managers! Co zyskamy (a może stracimy?) dzięki RODO? Jaka powinna być współczesna rada nadzorcza? Digital or die czyli co czeka firmy w Polsce 2020? Dokąd wiodą makrotrendy: czy czekają nas szachy globalizacji, poker dezintegracji czy bilard kiepskich graczy? To tylko niektóre z tematów, jakie pojawiły się w prelekcjach i debatach podczas VIII Konferencji Interim Management.
 
Konferencja odbyła się 7. grudnia br w Warsaw Spire. Wydarzenie adresowane było do najwyższej kadry managerskiej; Prezesów, Dyrektorów, Członków Zarządów i Rad Nadzorczych, Właścicieli Firm. 
 
Niektórzy z prelegentów to: Prof. Krzysztof Obłój, Kierownik Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego, Magdalena Dziewguć, Head of Google for Work, Tomasz Budziak, Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Magdalena Chudzikiewcz, Członek Zarządu Polska Press,  Krzysztof Krystowski, wiceprezes Leonardo Helicopters, Monika Nachyła, Parter w Abris Capital Partners i wielu innych znakomitych mówców. 
 
Celem konferencji była prezentacja nowoczesnych narzędzi i rozwiązań zarządczych, po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa w dobie gospodarki 4.0. Program konferencji przygotowany został w oparciu o badanie rynku, które przeprowadzone zostało wśród najwyższej kadry zarządczej. Dlatego nie zabrakło w nim aktualnych tematów z obszaru ochrony danych osobowych, dyskusji nt. roli rad nadzorczych we współczesnej organizacji, oczekiwanej ustawy o zarządzie sukcesyjnym czy nowych możliwości sanacji firmy wg znowelizowanej ustawy o restrukturyzacji. Pojawiły się również inspirujące studia przypadków ze zrealizowanych projektów, m.in. na rynku start-upów.
 
Szczegółowe informacje nt. konferencji  www.viii.konferencjaim.org.pl