Wróć do listy

23 marca 2017

Dnia 23 marca 2017 roku w budynku PKiN w Warszawie miało miejsce kolejne spotkanie z cyklu ,,WARSZTATY CZWARTKOWE PRAKTYKÓW BIZNESU”, zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie wspólnie z Instytutem Nauk Ekonomicznych PAN.  

Tym razem tematem były „Innowacje w Sprzedaży”. Spotkanie  poprowadził Pan Dariusz Milczarek z firmy Sandler Training Polska, na co dzień trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym.

Podczas zajęć zaprezentowano rozwiązania z obszaru:
  • sprzedażowego – jak małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą osiągnąć wzrost i przewidywalne wyniki sprzedaży?
  • zarządzania sprzedażą – menedżer sprzedaży może zwiększać sprzedaż i zysk wyłącznie za pośrednictwem swojego zespołu.

W spotkaniu udział wzięli słuchacze MBA i DBA oraz członkowie Stowarzyszenia Absolwentów MBA INE PAN. Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie.


DARIUSZ MILCZAREK

Zorientowany biznesowo trener, konsultant i coach zajmujący się doradztwem biznesowym.
Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych na poziomie strategicznym i operacyjnym.

Związany z rynkiem szkoleń od 1995 roku. Współtwórca
i wieloletni akcjonariusz House of Skills; od 2007 Managing Partner Sandler Training Polska (Master Franchisee Sandler Systems, Inc. na terytorium Europy Centralnej). Realizator projektów szkoleniowych dla wielu polskich i międzynarodowych instytucji biznesowych.
Na przestrzeni 18 lat pracy trenerskiej w jego kursach uczestniczyło ponad 5 tysięcy osób. Prowadzi indywidualne treningi i sesje coachingowe.
Przygotowuje także prelegentów do wystąpień publicznych. Wykładowca współpracujący z SGH i Uniwersytetem Warszawskim, prelegent na wielu konferencjach i panelach dyskusyjnych. Wielokrotnie wyróżniany, jako jeden z najbardziej inspirujących prezenterów. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Prywatnie wielbiciel badmintona i nurkowania.

By dowiedzieć się więcej: