Wróć do listy

22 marca 2018

22 marca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Absolwentów MBA, wspólnie z Instytutem Nauk Ekonomicznych PAN, w ramach cyklu ,,WARSZTATY CZWARTKOWE PRAKTYKÓW BIZNESU”.
Spotkanie miało miejsce w budynku PKiN, Plac Defilad 1, w Warszawie.

Temat naszego spotkania:
Fakty i mity chmury publicznej – wykorzystanie usług on-line dla wsparcia innowacyjności oraz bezpieczeństwa organizacji

Czasem słyszymy głosy kwestionujące bezpieczeństwo technologii chmurowych lub prawne przeszkody ich wykorzystania. Jak się na te kwestie zapatrywać?

Na warsztatach 22 marca na to oraz inne pytania odpowiedział, a także wyjaśnił fakty i mity związane z chmurą nasz prelegent: Marcin Gielniewski, Transformation Strategist, Microsoft, absolwent MBA INE PAN, członek Stowarzyszenia Absolwentów.

Marcin, dziękujemy za świetnie poprowadzone warsztaty!


Marcin Gielniewski
Transformation Strategist w Microsoft, wspiera największe firmy w Polsce w procesie cyfrowej transformacji.
W 2013 r. przeprowadził jedną z pierwszych dużych migracji do chmury publicznej w modelu SaaS (Office 365) oraz IaaS/PaaS (Azure).
Przemierza nie tylko Cyfrowy Świat - ponad 27 krajów na 5 kontynentach, w poszukiwaniu rozwiązań pomagającym klientom zwiększać efektywność funkcjonowania i budować przewagę konkurencyjną.
Zdobywca Korony Polskich Maratonów oraz uczestnik ekstremalnych biegów terenowych, które zdają się być łatwiejsze niż przekonanie niektórych klientów do korzystania z usług on-line.