Wróć do listy

Courtyard by Marriott Hotel

Courtyard by Marriott Warsaw Airport, czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany na Lotnisku F. Chopina w Warszawie. Warszawa, stolica tętniąca życiem i z niezwykłą historią, szczyci się dużą liczbą pięknych parków, pałaców i obiektów historycznych. Ma ambicje stać się także centrum biznesowym i kulturalnym Europy Środkowo-Wschodniej. Bez względu na to czy odwiedzasz miasto w celach służbowych czy turystycznych, Courtyard by Marriott Warsaw Airport zapewnia idealną lokalizację w pobliżu wszystkich jego atrakcji. Jedyny hotel przy Lotnisku Chopina w Warszawie, oddalony jest zaledwie 49 kroków od samolotu i tylko 9 km od centrum miasta. Wystarczy kilkanaście minut, żeby znaleźć się najbliższym centrum biznesowym i około 30 minut, by odwiedzić Stare Miasto, Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki.

Pokoje hotelowe wyposażone są w bezpłatny Internet Wi-Fi, sejf, ergonomiczne miejsce do pracy i wygodne łóżka,
a goście mają do dyspozycji 24h Room Service. Część pokoi przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
W wolnej chwili goście mogą zrelaksować się w fitness center, który dostępny jest bezpłatnie 24h.

Restauracja Brasserie serwuje lekkie i zdrowe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Lobby Bar i Cyber Café to ulubione miejsce spotkań biznesowych w podróży. Dzięki systemowi informacji o lotach, goście mogą na bieżąco śledzić rozkład lotów na monitorach umieszczonych w lobby. Najnowszym udogodnieniem jest interaktywny ekran dotykowy GoBoard, dzięki któremu można uzyskać aktualne informacje między innymi o pogodzie, indeksach giełdowych, atrakcjach turystycznych stolicy oraz rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, w tym także bezpośredniej kolejki łączącej lotnisko z centrum miasta.

Hotel oferuje 15 sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni 950 mkw, w których można organizować szkolenia, imprezy firmowe, bankiety od 8 do 450 osób, a także wesela i przyjęcia okolicznościowe dla 250 osób. Dwie sale typu VIP boardroom mają dodatkową przestrzeń klubowo-lunchową oraz panoramiczny widok na lotnisko.

Na terenie całego hotelu goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi. W hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport jest hotelem zaprojektowanym dla ceniących czas biznesmenów podróżujących służbowo i dla zwiedzających turystów.